Skip to main content
جستجو
0

تخفیف های بیس تویزی 🙂

شما هم حتما برای خریدهاتون دوست دارید از تخفیف هایی که ممکنه فروشنده ارائه بده اطلاع پیدا کنید و از اونها در مواقع خرید استفاده کنید
ما در فروشگاه آنلاین اسباب بازی چوبی بیس شرایط مختلفی رو فراهم کردیم تا شما بتونید از تخفیفات و خدمات متفاوت باشگاه مشتریان ما استفاده کنید.

🥰 تخفیف ها و اعتبارهای خرید در
فروشگاه آنلاین اسباب بازی چوبی بیس فعلا به 4 دسته تقسیم میشن :

تخفیف های مناسبتی و فصلی

تخفیف های مربوط به جشنواره های فروش که معمولا بصورت فصلی یا مناسبتی گذاشته میشن و شما میتونید از این بخش آخرین تخفیف ها و جشنواره های فعال فروشگاه آنلاین اسباب بازی چوبی بیس رو مشاهده کنید

تخفیف های باشگاه مشتریان

تخفیف های مربوط به باشگاه مشتریان فروشگاه آنلاین اسباب بازی چوبی بیس هست که با عضویت تون در باشگاه مشتریان ما میتونید از اونها استفاده کنید و با کدهای تخفیف ی که براتون پیامک میشه یا در پنل کاربری تون میتونید مشاهده کنید اقدام به خرید با تخفیف اسباب بازی های چوبی بیس بفرمایید.

کسب امتیاز فعالیت در باشگاه مشتریان

ما برای هر فعالیت شما پس از عضویت در باشگاه مشتریان وب سایت اسباب بازی چوبی بیس ، امتیازات مختلف و متنوعی رو پیش بینی کردیم که این امتیازها وقتی کنار هم جمع بشن میتونن تبدیل به موجودی کیف پول شما بشن و براحتی میتونید با این موجودی کیف پول تون از فروشگاه آنلاین اسباب بازی چوبی بیس خرید کنید.حتی تر! خیلی راحت میتونید با مدتی فعالیت در وب سایت ما بدون پرداخت مبلغی محصول موردنظرتون رو خریداری کنید !!!!

روش های کسب امتیاز در باشگاه مشتریان ما خیلی ساده و متنوعه که در زیر همه اونها رو براتون توضیح میدیم:

  • کسب امتیاز بازدید روزانه از سایت
  • کسب امتیاز خرید از سایت
  • کسب امتیاز ارسال نظر و دیدگاه پس از خرید یک محصول
  • کسب امتیاز برای مطالعه هر مطلب بلاگ
  • کسب امتیاز ثبت نام در باشگاه مشتریان
  • کسب امتیاز اشتراک گذاری محصولات برای دیگران
  • کسب امتیاز نظردهی ستاره ای پس از خرید یک محصول

شارژ کیف پول با کدمعرف!

یک ویژگی خیلی خیلی جذاب هم براتون داریم 😍. با دعوت از دوستاتون برای خرید از فروشگاه آنلاین اسباب بازی چوبی بیس و درج کد اختصاصی شما به عنوان معرف ؛ هم 5 درصد از مبلغ فاکتور خرید اونها توی کیف پول شما شارژ میشه و هم دوستاتون بخاطر اینکه شما رو به عنوان معرف درج کردن 5 درصد تخفیف روی فاکتورشون میگیرن ! چی از این بهتر ؛ هم اعتبار برای شما هم تخفیف برای دوستاتون !!!!